Дистанційне навчання
Новини ліцею
→Семінар практикум на тему "Інновації в професійному просторі за будівельним напрямком"
→Інформація щодо проведення круглого столу
→"Кухарів вмілі руки можуть диво створити!"
→відкритий урок на тему: Органічні речовини як основа сучасних матеріалів
→відкритий урок на тему: «Нанесення розчинової суміші соколом на стіну».
→Майстер-клас з творчої роботи "Вироби  з пластикових труб"
→Майстер-клас "Приготування бризолі"
→ІІІ обласний фестиваль-конкурс української пісні серед учнів ПТНЗ
→Конкурс художньої самодіяльності "Ми любимо тебе Україно"
→ГОЛОДОМОР 1932-1933, ПАМ'ЯТАЄМО!
→Конкурс професійної майстерності "Продавець 2017"
→I етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка
→День звільнення Маріуполя
→Урочиста лінійка присвячена Дню знань
→Вручення дипломів у Маріупольскому профсійному ліцеї будівництва
Відкриття у Маріуполі навчально-практичного центру підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування

" />

28 квітня 2017 року на базі Маріупольського професійного ліцею будівництва відбулося відкриття навчально-практичного центру з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування. Створення такого центру відбулося в рамках пілотного проекту з модернізації підготовки кваліфікованих робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» на виконання Плану пріоритетних дій Уряду, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.05.2016 року № 418р.

" />

Спільний проект Швейцарського бюро співробітництва в Україні, Міністерства освіти і науки України, Представництва Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ в Україні та Ресурсного центру ГУРТ забезпечить кваліфіковану підготовку учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування». Мета проекту – стимулювати сучасні програми професійної санітарно-технічної освіти, які будуть конкурентоспроможними на європейському ринку праці.

" />

В урочистостях з нагоди відкриття навчально-практичного центру взяли участь почесні гості: Кашина Єлизавета Миколаївна – заступник голови Лівобережної райадміністрації, Юрченко Ніна Василівна – представник підприємства-замовника кадрів ПАО БМФ «Азовстальбуд», Петрушенко Леся Вікторівна – начальник відділу активної підтримки Центру зайнятості, Глобіна Ніна Сергіївна – регіональний методист НМЦ департаменту освіти Донецької області, представники міського телебачення.

" />

В рамках профорієнтаційної роботи на відкриття Центру були запрошені батьки та учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Маріуполя та прилеглих районів.

" />

Навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування надасть чудову можливість для майбутніх молодих спеціалістів здобути якісні знання та практичні навики у роботі з сучасними високоякісними матеріалами, опанувати новітні технології, бути конкурентними на ринку праці та відповідати вимогам сучасності.


Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 115