Дистанційне навчання
Новини ліцею
→Маріупольський ПЛБ на святкуванні дня міста
→Перший дзвоник у МПЛБ
→Маріупольський професійний ліцей будівництва запрошує на навчання
→Щорічний обласний огляд-конкурс з декоративно-прикладної та фототворчості у ПТНЗ Донецької області
→Щорічний обласний огляд-конкурс самодіяльної художньої творчості у ПТНЗ Донецької області
→Чистий четвер-чисте місто
→Всесвітній день охорони праці
→Міська спартакіада серед учнів ПТНЗ з настільного тенісу та шахів.
→Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів ЗП (ПТ) О з професії "Муляр"
→ІІ етап щорічного обласного конкурсу художньої самодіяльності
→Семінар-практикум на тему "Інновації в професійному просторі за будівельним напрямком"
→Інформація щодо проведення круглого столу
→"Кухарів вмілі руки можуть диво створити!"
→відкритий урок на тему: Органічні речовини як основа сучасних матеріалів
→відкритий урок на тему: «Нанесення розчинової суміші соколом на стіну».
Інформація щодо проведення круглого столу

Інформація

Маріупольського професійного ліцею будівництва щодо проведення круглого столу за темою «Інноватика у освітньому просторі».

 

Згідно плану методичної роботи на 2017-2018 навчальний рік на період зимових канікул передбачено проведення круглого столу за темою «Інноватика у освітньому просторі».

Мета цього заходу полягає в обміні досвідом роботи викладачів і майстрів виробничого навчання, де учасники круглого столу будуть ознайомлені з комплексом інноваційних методик, використовуючи власний або вивчений передовий педагогічний досвід, що сприяє не тільки розвитку їх професійного та творчого потенціалу, але й особистісних якостей та підвищенню власного авторитету.

03.01.2018р. викладач вищої категорії Хаджава Т.Є. виступила з доповіддю за темою «Впровадження новітніх технологій для формування основних груп компетентностей учнів на уроках і позакласних заходах». Були розглянуті питання компетентності і основних груп компетентності, основні складові компетентності. Були обговорені модульні технології навчання для формування професійної компетентності, інтерактивні методи навчання для розвитку основних груп компетентностей.

05.01.2018р. викладач вищої категорії Котова В.І. виступила з доповіддю за темою «Організація індивідуальної та групової навчальної діяльності учнів на уроках хімії та біології з використанням елементів інтерактивних технологій». Було відзначено, що вивчення хімії і біології відбувається в умовах компетентнісно-орієнтованого підходу до навчання, мета якого формувати у учнів комунікативні компетентності на основі індивідуальної та групової роботи в навчальному процесі і в життєвих ситуаціях. Викладач поділилась досвідом роботи в системі вивчення хімії і біології за програмами рівня стандарту.


Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 120