Дистанційне навчання
Новини ліцею
→04.04.2019 конкурс самодіяльності та творчості у ДК "Юність"
→"Менделєєв та Куїнджі"
→IV Відкритий обласний фестиваль конкурс української пісні
→Майстер-клас з професії «монтажник санітарно- технічних систем і устаткування»
→Конкурс фахової майстерності серед учнів з професії «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» в МПЛБ.
→Обласний фестиваль Різдвяних традицій «Різдвяне диво».
→«Специфіка викладання предмету спецтехнології  в групах, де навчаються діти з особливими потребами».
→Відкритий урок за темою: «Нарізування внутрішньої різьби».
→Відкритий урок на тему: «Оздоблення поверхонь гіпсокартонними листами»
→Маріупольський ПЛБ на святкуванні дня міста
→Перший дзвоник у МПЛБ
→Маріупольський професійний ліцей будівництва запрошує на навчання
→Щорічний обласний огляд-конкурс з декоративно-прикладної та фототворчості у ПТНЗ Донецької області
→Щорічний обласний огляд-конкурс самодіяльної художньої творчості у ПТНЗ Донецької області
→Чистий четвер-чисте місто

3 вересня 2018 року на базі МПЛБ були проведені урочисті заходи приурочені до дня знань. На ранковій лінійці були присутні адміністрація ліцею, інженерно-педагогічний колектив, учні ліцею та їх батьки.

Урочиста лінійка розпочалась з гімну України та виносу державного прапору. Було сказано багато теплих слів, та добрих побажань учням ліцею. Урочиста лінійка закінчилася святковим концертом.

... Читати далі »


03.05.2018 р. у Палаці "Металургів" відбувся щорічний обласний огляд-конкурс з декоративно-прикладної та фототворчості у ПТНЗ Донецької області де два колективи педагогів та учнів з  декоративно-прикладної та фототворчості посіли ІІІ місце.


03.05.2018 р. у Палаці "Металургів" відбувся щорічний обласний огляд-конкурс самодіяльної художньої творчості у ПТНЗ Донецької області де у фіналі конкурсу перемогу отримали хореографічний гурт "Смайлик" та Вязніковцев Володимир з музичним виступом (інструментальний жанр).


19.04.2018 учні Маріупольського ПЛБ взяли участь у прибиранні теріторії вздовж пляжу. Чисте місто - наше майбутнє.


19.04.2018 р у Маріупольському професійному ліцеї будівництва відбувся захід "Захищене і здорове покоління" присвячений Всесвітньому дню охорони праці. У заході брали участь інспектор з охорони праці Держнагляду м.Маріуполя Розиграєва А.Є., педагогічний колектив МПЛБ та учні. Були розглянуті важливі питання з охорони праці.

 


05.04.2018 відбулася міська спартакіада серед учнів ПТНЗ з настільного тенісу та шахів. Наша команда посіла 3 місце.


10.04.2018 року відбувся ІІ (обласний) етап Всукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії "Муляр", на якому учень Пономарьов Максим зайняв І місце, з чим ми його і вітаємо!


5 квітня на базі ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» проходив ІІ етап щорічного обласного конкурсу художньої самодіяльності. Під час конкурсу учні Маріупольського професійного ліцею будівництва показали свою майстерність у танцях, віршах та піснях. 


13.02.2018 на базі  Маріупольського професійного ліцею будівництва відбувся семінар-практикум за темою:  "Інновації в професійному просторі за професіями будівельного профілю". У семінарі брали участь регіональний методист НМЦ ПТО у Донецькій області Глобіна Н.С., майстер в/н Маріупольського центру професійно-технічної освіти Бган Т.В, методист МПЛБ Тивровська Н.В., ст. майстер МПЛБ Падалко О.С, викладачі спецтехнології Кочеткова А.О, Хаджава Т.Є, майстри в/н Іванусь Ж.Г., Шустрова А.В, Літвіненко С.В, Грода Т.Л. На семінарі виступили: Хаджава Т.Є з допопвіддю "Інноваційний підхід до сучасного уроку спецтехнології", майстер в/н МЦ ПТО Бган Т.Л. з презентацією на тему: "Технологія нанесення рідких шпалер на поверхню", майстер в/н Іванусь Ж.Г. з інформацією щодо впровадження інновацій в професію монтажник санітарно технічних систем та устаткування з фрагментами уроку в/н на тему: & ... Читати далі »


« 1 2 3 4 ... 16 17 »
Опитування
Чому ліцей будівництва
Всього відповідей: 100