Тиждень Дня української писемності у Маріупольському професійному ліцеї будівництва розпочався з урочистої лінійки та виставки української наукової книжки, де учні мали змогу ознайомитися із сучасними українськими виданнями та авторами наукових книжок (словників, енциклопедій, підручників, довідкової літератури з різних дисциплін).

Упродовж тижня учні ... Читати далі »


Урочистості в «День знань» та проведення

Першого уроку в МПЛБ

На базі Маріупольського професійного ліцею будівництва було проведено урочистий захід, присвячений початку нового навчального року, нового освітнього процессу ... Читати далі »


04.04.2019 Маріупольський ПЛБ прийняв участь у конкурсі самодіяльності та творчості у ДК "Металургів", та у конкурсі "Слобожанська писанка".

Гурт "Смайлик" та Мішустін О. представили МПЛБ, та перемогли у своїх номінаціях. 


З метою національно-патріотично виховання учнів 12.02.2019 в Маріупольському професійному ліцеї будівництва був проведений усний журнал «бінарний захід», присвячений життєдіяльності Д.І. Менделєєва,-великого вченого –хімика, та його дружбі з А.І. Куїнджі – видатним художником, уродженцем м. Маріуполя.

 

Котова Валентина Іванівна – викладач хімії

Папуш Альона Миколаївна – викладач історії

... Читати далі »


IV Відкритий обласний фестиваль конкурс української пісні. Номінації:

І вікова категорія - Степанова Єва;

ІІ вікова категорія - Мішустін Олександр, Матусевич Людмила, Цимбалова Марія.

 

 


19  грудня 2018 року в  Маріупольському професійному ліцеї будівництва  пройшов майстер-клас  в  групі №21  з професії «монтажник санітарно- технічних систем і устаткування» (кваліфікаційний рівень – 2 – 3  розряд), за темою: «Виготовлення крісла і підставки для квітів із пластикових труб» який провела майстер виробничого навчання Іванусь Ж.Г.

Майстер– клас  проводився з метою передачі майстром виробничого навчання  свого досвіду роботи шляхом пр ... Читати далі »


 З метою розвитку творчих здібностей та визначення фахової майстерності майбутніх монтажників саніт ... Читати далі »


1 2 3 ... 17 18 »