Дистанційне навчання
Новини ліцею
→04.04.2019 конкурс самодіяльності та творчості у ДК "Юність"
→"Менделєєв та Куїнджі"
→IV Відкритий обласний фестиваль конкурс української пісні
→Майстер-клас з професії «монтажник санітарно- технічних систем і устаткування»
→Конкурс фахової майстерності серед учнів з професії «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» в МПЛБ.
→Обласний фестиваль Різдвяних традицій «Різдвяне диво».
→«Специфіка викладання предмету спецтехнології  в групах, де навчаються діти з особливими потребами».
→Відкритий урок за темою: «Нарізування внутрішньої різьби».
→Відкритий урок на тему: «Оздоблення поверхонь гіпсокартонними листами»
→Маріупольський ПЛБ на святкуванні дня міста
→Перший дзвоник у МПЛБ
→Маріупольський професійний ліцей будівництва запрошує на навчання
→Щорічний обласний огляд-конкурс з декоративно-прикладної та фототворчості у ПТНЗ Донецької області
→Щорічний обласний огляд-конкурс самодіяльної художньої творчості у ПТНЗ Донецької області
→Чистий четвер-чисте місто
Навчально-практичний центр з професії "монтажник санітарно-технічних систем і устаткування"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.11.2016 р. за № 1335 «Про затвердження Переліку професійно-технічних навчальних закладів, на базі яких будуть створені навчально- практичні центри», наказу департаменту освіти і науки у Донецькій області від 31.03.2017р. за № 170 «Про створення навчально-практичного центру з підготовки робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування»», на базі Маріупольського професійного ліцею будівництва був створений навчально-практичний центр з підготовки  робітників за професією « Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

28.04.2017р. на базі Маріупольського ПЛБ відбулося відкриття навчально- практичного центру (НПЦ) з підготовки монтажників  санітарно-технічних систем та устаткування. Створення такого центру відбулось в рамках пілотного проекту з модернізації  підготовки кваліфікованих  робітників за професією « Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» на виконання Плану пріоритетних дій Уряду, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.05.2016 р. за № 418.

Спільний проект Швейцарського бюро співробітництва в Україні, Міністерства освіти і науки України, Представництва Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ в Україні та Ресурсного центру ГУРТ забезпечує кваліфіковану підготовку учнів професійно- технічних навчальних закладів за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування». Мета проекту-стимулювати сучасні програми професійної санітарно- технічної освіти, які будуть конкурентоспроможними на європейському ринку праці.

Згідно  Перспективного плану розвитку НПЦ з підготовки робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування», Маріупольський ПЛБ здійснює співпрацю з центром зайнятості для проведення моніторингу регіональних потреб ринку праці у кваліфікованих робітниках за професією « Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування»; активізує роботу по підвищенню якості професійної підготовки учнів, перепідготовки незайнятого населення, підвищення кваліфікації, стажування робітників підприємств із використанням технологічних і виробничих інновацій ; організує роботу тренінгових, маркетингових, інформаційних служб з питань підготовки кваліфікованих  робітників за професією « Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування»; надає консультативну, інформаційну та посередницьку допомогу з питань використання інноваційних матеріалів і технологій підприємствами; надає практичну та методичну допомогу професійно- технічним навчальним закладам з питань впровадження у навчальний процес новітніх технологій і матеріалів; забезпечує інформаційно-методичний супровід , спрямований на підвищення якості підготовки; організовує семінари-практикуми, конференції, засідання методичних секцій з питань впровадження новітніх технологій і матеріалів у процес підготовки робітничих кадрів у професійно- технічних навчальних закладах; забезпечує зміцнення навчально-матеріальної бази кабінетів, матеріально-технічної бази лабораторій та майстерень, забезпечує їх новими засобами навчання, сучасним обладнанням, інструментами та матеріалами. Вагомим компонентом  діяльності центру є налагодження ефективної співпраці з керівниками підприємств, установ та організацій на предмет укладання угод по проходженню навчально-виробничої практики та подальшого працевлаштування, укладання угод з фізичними та юридичними особами на підготовку робочих кадрів.  Треба відзначити якісну організацію і проведення робот по наданню послуг населенню з рахунок навчально- виробничої діяльності і, як наслідок, формування позитивного іміджу Маріупольського ПЛБ в умовах сучасності.

Опитування
На ваш погляд професія будівельника:
Всього відповідей: 118